Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Śmiertelny wypadek w Młodowie

Wczoraj, 18 maja, o godzinie 9:00 rano w miejscowości Młodów (pow. nowosądecki, woj. małopolskie) na drodze krajowej nr 87 (DK87) na trasie Nowy Sącz – Piwniczna-Zdrój doszło do tragicznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kierunku Starego Sącza kierujący Fordem, na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się z samochodem marki Volvo - informuje sądecka policja. 

W wyniku wypadku trzy ranne osoby (kierowca Forda, kierowca Volvo, pasażerka Forda) zostały przewiezione do szpitala. 38-letnia pasażerka Forda była reanimowana, przybyłym na miejsce wypadku lekarzom udało się przywrócić jej funkcje życiowe, ale niestety po przewiezieniu do szpitala kobieta zmarła. 

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej śliska nawierzchnia. Policja wyjaśnia wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
608
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.