Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Obywatel Tanzanii rozbił BMW na drzewie

2 promile - tyle alkoholu we krwi miał 34-letni pochodzący z Tanzanii kierowca BMW, który w minioną sobotę, 19 maja, po godzinie 13:00 zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Michów (pow. lubartowski, woj. lubelskie). 

Według świadków, po uderzeniu w drzewo mężczyzna wyszedł z pojazdu i zabierając ze sobą alkohol, udał się w stronę miejscowości Michów. Policjanci zatrzymali go później na terenie jednej z posesji. Okazało się, że pochodzący z Tanzanii mężczyzna mieszka obecnie w Warszawie. 

Mężczyzna przyznał się do kierowania BMW, które miał pożyczyć od swojej koleżanki. Jak oświadczył funkcjonariuszom, rozbił auto gdyż przed pojazd wbiegła mu… „antylopa” i chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, wykonał gwałtowny manewr zjeżdżając do przydrożnego rowu a następnie uderzając w drzewo. 

Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto 34-latek nie miał uprawnień do kierowania. Na swoim koncie ma już przestępstwa przeciwko mieniu i wolności seksualnej.

Województwo:
Powiat:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
13:00
377
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.