Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Na krajowej „dziewiętnastce” osobowe volvo uderzyło w tył traktora

Wczoraj rano (9 lutego) około godziny 9:00 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 19 (DK 19). W pobliżu Karcz pod Sokółką osobowe volvo zderzyło się z ciągnikiem rolniczym. W wyniku wypadku kierujący traktorem zginął na miejscu.

Oba pojazdy zmierzały w kierunku Sokółki. Samochód osobowy volvo na angielskich numerach rejestracyjnych, uderzył w jadący przed nim ciągnik. Siła zderzenia była tak duża, że wyrzuciła 86-letnego mężczyznę prowadzącego traktor poza pojazd. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Kierujący Volvo obywatel Łotwy nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku zdarzenia.

34-letnia pasażerka volvo została ranna. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Kiowca volvo zachowywał się tak, jakby w ogóle nie dostrzegł ciągnika.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący osobowym Volvo Łotysz mógł być pod wpływem alkoholu. Sprawdzić to mają badania.

fot. KPP Sokólka

438
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.