Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Spojrzała się na dzieci, najechała na tył BMW

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 24 maja, o godzinie 10:00 na drodze krajowej nr 76 (DK76) w Wólce Zastawskiej (pow. łukowski, woj. lubelskie). 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-letnia kierująca Audi w trakcie jazdy obejrzała się w kierunku siedzących w fotelikach na tylnej kanapie swoich dzieci i w tym czasie dojechała do poprzedzającego ją samochodu BMW, którym kierował 52-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. W tym samym czasie kierujący BMW zatrzymał się na jezdni przed miejscem, gdzie remontowano drogę, by przepuścić jadące z przeciwka inne pojazdy. 

Dwoje dzieci z Audi (2 i 5-letni synowie) zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na szczęście okazało się, że 2-latek nie doznał żadnych obrażeń ciała, natomiast 5-letni chłopczyk doznał powierzchownych urazów, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dzieci razem z mamą już wróciły do domu.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
10:00
409
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.