Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Peugeot, Ford i Volkswagen zderzyły się w Iwoniczu

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 13:10 w miejscowości Iwonicz w powiecie krośnieńskim województwa podkarpackiego. Kamera monitoringu zainstalowana na jednym z budynkow zarejestrowała moment zderzenia trzech samochodów. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 28 (DK 28), na ulicy Floriańskiej (na wysokości Piekarni Fiejdasz).

Jak wynika z nagrania kierujący Volkswagen Golfem zatrzymał się aby przepuścić inny samochód wyjeżdżający z bocznej drogi. Za nim zwolnił Ford Mondeo. Niestety kierujący kolejnym samochodem Peugeot Partner nie zachował bezpiecznej odległości i najechał z dużą siłą na tył srebrnego Forda, który z kolei uderzył w samochód marki Volkswagen.

Poszkodowanym pierwszej pomocy udzielili świadkowie zdarzenia, w tym pracownicy piekarni.

Kilka minut od zdarzenia, samochód marki Ford zapalił się. Na szczęście świadkowie wspólnymi siłami szybko ugasili pożar samochodową gaśnicą.

425
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.