Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Siedlec Duży. Śmiertelny wypadek na DK1

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce w minioną sobotę, 26 maja, o godzinie 22:00 na drodze krajowej nr 1 (DK1) w Siedlcu Dużym (pow. myszkowski, woj. śląskie). 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca Mitsubishi Pajero - obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku Częstochowy pasem ruchu przeznaczonym do jazdy w przeciwnym kierunku, doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym Volvo, którym kierował 25-latek. W wyniku zdarzenia kierowca Mitsubishi oraz 4 osoby podróżujące Volvo z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Niestety, jedna z pasażerek Volvo 47-letnia kobieta zmarła w szpitalu. 

Kierowca Mitsubishi został zatrzymany, pobrano mu krew do badania na zawartość alkoholu. Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności tragicznego wypadku.

UPD 29.05.18 Jak się później okazało, 42-letni kierowca z Ukrainy był kompletnie pijany - miał ponad pięć promili alkoholu w organizmie!

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
22:00
616
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.