Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Sześć osób ucierpiało w wypadku, w tym jedno dziecko

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 10 lutego o godzinie 13:50 kierujący Mercedesem 55-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego, podczas skręcania w lewo z drogi podporządkowanej w ul. Gdyńską, nie zachował szczególnej ostrożności, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Seatowi. Kierowca Seata Altea, 20-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jechał w kierunku centrum Mławy.

W wyniku wypadku rannych zostało 6 osób, w tym 2,5-letnia dziewczynka, która wraz z matką podróżowała samochodem marki Mercedes. Dziecko z matką zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Dziewczynka z obrażeniami głowy przebywa na obserwacji. Kobieta doznała powierzchownych obrażeń ciała – informuje rzecznik prasowy KPP w Mławie.

Pozostali ranni uczestnicy zdarzenia drogowego zostali zwolnieni do domu po udzieleniu im pomocy medycznej. Kierowcy z obu pojazdów byli trzeźwi.


fot. KPP Mława

430
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.