Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Tenczynie. Wstrząsające zdjęcia z miejsca zderzenia autokaru z ciężarówką

Według policji, prawdopodobnym powodem wypadku w małopolskim Tenczynie, o którym informowaliśmy wczoraj, było to, że któryś z kierujących próbował ominąć samochód osobowy marki Mercedes typu "beczka", w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia autokaru z TIRem. 

Jak informuje rzeczniczka małopolskiego wojewody na razie w szpitalu przebywa 18 osób, ale ich stan nie zagraża życiu - mają rany, stłuczenia, złamania kości, drobne obrażenia. Najciężej poszkodowanym jest kierowca TIRa, który w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Tuż po zdarzeniu do miejscowych szpitali trafiły łącznie 34 osoby (dzieci i dorosłe), z których połowa po badaniach została wypisana. Większość dzieci, które nie zostały poszkodowane, zabrali do domów ich rodzice.

Dla służb ratowniczych to była niezwykle ciężka, skomplikowana i bardzo wymagająca akcja. Zebraliśmy zdjęcia z miejsca zdarzenia:
Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
10:55
628
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.