Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek na drodze Zbąszyń - Nowy Tomyśl

Poważny wypadek drogowy miał miejsce dzisiaj, 18 czerwca, ogodzinie 11:56 na drodze wojewódzkiej nr 302 (DW302) w powiecie nowotomyskim, w województwie wielkopolskim. Na odcinku drogi Zbąszyń - Nowy Tomyśl zderzyły się trzy samochody osobowe - Hyundai Tucson, Volkswagen Caddy i Fiat. 

Policjanci wstępnie ustalili, że sprawcą wypadku jest kierowca Volkswagena Caddy, mieszkaniec gminy Jarocin. Podczas wyprzedzania Fiata Punto nie upewnił się on, czy jest wyprzedzany przez inny pojazd i doprowadził do zderzenia z Hyundaiem i Fiatem. Siła zderzenia pojazdów była na tyle duża, że Volkswagen i Hyundai wypadły z trasy, a VW dachował. Hyundaiem podróżowało dwoje mieszkańców gminy Zbąszyń, wraz z kierowcą VW zostali przetransportowani do nowotomyskiego szpitala. Kierująca Fiatem Punto kobieta nie odniosła obrażeń.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
11:56
815
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.