Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek na S7 około Ostródy. TIR uderzył w tył cysterny

Wypadek czterech pojazdów miał miejsce na drodze ekspresowej S7 21 czerwca około godziny 20:50 około 3 km od Ostródy. Do zdarzenia doszło na odcinku Ostróda - Miłomłyn (pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie) na pasie w stronę Gdańska. 

Wstępnie ustalono, że na pasach z nieznanych dotąd przyczyn zatrzymał się jadący jako pierwszy samochód dostawczy marki Mercedes-Benz. Tuż za nim zatrzymali się kierowcy samochodu osobowego i cysterny. Niestety jadący za nimi kierowca ciężarówki-kontenera marki DAF za późno zauważył znajdujące się na jezdni pojazdy i wjechał w tył cysterny, spychając samochody do rowu. "Chwilę po wypadku w ciężarówce z kontenerem pojawiły się płomienie. Ogromne brawa oraz gratulacje należą się kierowcy cysterny, który ugasił płonącą kabinę z kierowcą w środku przy pomocy swojej gaśnicy oraz gaśnic które przekazali stojący w korku kierowcy" - informuje OSP OStróda.

W wyniku zderzenia kierowca ciężarówki-kontenera został uwięziony w kabinie, był poważnie ranny, z podejrzeniem złamania nogi trafił do szpitala.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
20:50
735
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.