Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Zarębin. Wypadek na DK62. Matka z dzieckiem w szpitalu

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dzisiaj rano, 22 czerwca, o godzinie 08:15 na drodze krajowej nr 62 (DK62) w miejscowości Zarębin (pow. płoński, woj. mazowieckie). 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ciągnik siodłowy marki Mercedes Actros z naczepą oraz osobówka marki Citroen jechały drogą krajową, w stronę Wyszogrodu. W czasie wyprzedzania ciężarówki przez Citroena, kierowca Mercedesa Actrosa rozpoczął manewr skrętu w lewo. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia pojazdów. Siłą uderzenia samochód osobowy został odrzucony na pobocze drogi. 

W wyniku wypadku poszkodowana została 39-letnia kierująca osobówką, mieszkanka gminy Czerwińsk, i jej 10-letnie dziecko. Zarówno matka, jak i dziecko zostali zabrani do szpitala. Mercedesem kierował 55-latek z Piaseczna. Kierujący był trzeźwy

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
08:15
634
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.