Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Krużlowej Niżnej. Nie żyje 18-letnia pasażerka Audi

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce dzisiaj rano, 25 czerwca, o godzinie 05:20 w gminie Grybów (pow. nowosądecki, woj. małopolskie). 

Jadący drogą w miejscowości Krużlowa Niżna samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i dachował. Pojazdem kierował 19-latek. Oprócz niego autem podróżował 19-letni mężczyzna oraz 18-letnia dziewczyna. Niestety dziewczyny nie udało się uratować, zginęła na miejscu. 

Jeden z podrózujących Audi mężczyzn uciekł z miejsca zdarzenia. Policja po około dwóch godzinach od zdarzenia zatrzymała go w krzakach, oddalonych o około pół kilometra od miejsca wypadku. Obaj mężczyźni trafili z obrażeniami do szpitala. Jak się okazało później, byli oni pijani.

Jak się okazało później, samochodem podróżowali bracia bliźniacy - 19-letni Karol i Kamil i 18-letnia Andżelika. Jak informuje TVN 24 żaden z nich nie przyznał się do kierowania autem. Bracia próbowali zrzucić winę na dziewczynę, także na siebie nawzajem. Sytuację komplikuje fakt, że obaj bracia są bliźniętami jednojajowymi i mają takie samo DNA. Jeśli żaden z mężczyzn nie przyzna się do winy i nie uda się ustalić, kto siedział za kierownicą w momencie tragedii, prokuratura nie będzie mogła postawić zarzutów.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
05:20
659
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.