Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Skawie: samochód wpadł do rzeki, zginęli nastolatkowie

Tragedia rozegrała się w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 24 na 25 czerwca, w miejscowości Skawa (pow. nowotarski, woj. małopolskie). 

Kilka minut po północy samochód osobowy marki Peugeot na łuku drogi wypadł z jezdni, uderzył w przydrożne drzewo i dachując wpadł do rzeki. Samochodem podróżowała grupa nastoletnich przyjaciół: 16-letni Bartłomiej, 15-letni Maksymilian i 15-letnia Weronika. Ze wstępnych informacji wiadomo, że nastolatkowie umówili się na spotkanie, aby świętować zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie letnich wakacji. 16-letni Bartek zabrał kluczyki od rodzinnego auta i wsiadł z kółko. Cała trójka jeździła autem po okolicy. W pewnym momencie na jednym ze skrzyżowań nastolatkowie zauważyli radiowóz. Podczas ucieczki przed policją rozpędzony samochód Peugeot z całym impetem uderzył w przydrożne drzewo, odbił się od niego i wpadł do rzeki. Policjanci, którzy podjęli pościg za nastolatkami, od razu ruszyli na pomoc. 

Niestety nie udało się nikogo uratować. Strażacy musieli użyć hydraulicznego sprzętu, by wydostać ciała chłopców, które podróżowały na przednich siedzeniach. Cała trójka zginęła na miejscu. 16-letni kierowca nie miał uprawnień do kierowania.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
00:00
641
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
08:41
Zginęli przez swoją głupotę. think Dobrze że wjechali w jakieś drzewo a nie w samochód z rodziną z dziećmi. devil
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.