Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Borowin. Tak szybko wiózł syna na pociąg, że stracił silnik

W niedzielny poranek, 1 lipca, nietrzeźwy kierujący Audi doprowadził do wypadku drogowego na drodze w miejscowości Borowin (pow. łukowski, woj. lubelskie). 

Policja wstępnie ustaliła, że 37-letni kierowca Audi jechał ze swym synem na stację kolejową. Na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości osobówka zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że wyrwany z auta silnik wraz z podzespołami upadł kilka metrów od uszkodzonego auta. Z miejsca wypadku 17-letni pasażer Audi został przewieziony do szpitala. Na szczęście urazy jakich on doznał są niegroźne.

Jak się okazało później, kierowca Audi, mieszkaniec gminy Wojcieszków, miał ponad pół promila w alkoholu i nie miał prawa jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
06:00
464
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.