Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Krupem

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w minioną środę, 18 lipca, około godziny 15:00 w miejscowości Krupe (pow. krasnostawski, woj. lubelskie). 

Wstępne ustalenia krasnostawskich policjantów wskazują na to, że do poważnego zdarzenia doprowadził 35-letni kierowca Golfa, mieszkaniec Rejowca Fabrycznego. Mężczyzna omijał pojazdy, które zatrzymały się na prostym odcinku drogi za skręcającym Oplem. Podczas wykonania tego manewru kierowca Golfa zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Passatem. Siła zderzenia była ogromna - obydwa samochody wypadły z drogi. 

W wyniku wypadku kierowca Golfa i podróżująca z nim 30-letnia pasażerka zostali zakleszczeni w pojeździe, obrażenia jakich doznali okazały się bardzo poważne - obydwoje trafili do szpitala, przy czym kobieta, transportowana była śmigłowcem LPR. Do szpitala trafili też wszyscy podróżujący Passatem w tym 5-letnie dziecko. Najpoważniejszych obrażeń doznała 38-letnia pasażerka. Podróżujący z nią 39-letni mąż i syn doznali ogólnych potłuczeń.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
15:00
558
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.