Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek pod Głogowem. Bus zderzył się z Chevroletem

Do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego doszło w dniu wczorajszym, 20 lipca, około godziny 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 329 (DW329) na odcinku Smardzów - Jerzmanowa pod Głogowem (woj. dolnośląskie). 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 76-letni kierowca Chevroleta jadąc w stronę Głogowa, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z busem marki Ford, za kierownicą którego siedział 51-letni mężczyzna. 

Niestety pomimo podjętej reanimacji kierujący Chevroletem, mieszkaniec Opola, zmarł. Z poważnymi obrażeniami ciała do głogowskiego spitala trafili pasażerka Chevroleta i kierowca Forda, na szczęście na chwilę obecną ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

20 lipca 2018 roku po godzinie 10:00 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie otrzymało zgłoszenie o...

Opublikowany przez Fotografia Ratownicza Waldemar Szańkowski Piątek, 20 lipca 2018
Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
10:00
587
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.