Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Opel uderzył w drzewo. Kierowca uciekł z miejsca, pozostawiając w samochodzie rannych pasażerów

W sobotę, 13 lutego, około godziny 23:00 na odcinku drogi powiatowej relacji Susz – Kisielice w miejscowości Bałoszyce Małe (pow. iławski) doszło do wypadku samochodowego. W przydrożne drzewo uderzył tam samochód osobowy marki Opel Vectra. Jak informuje policja, 28-letni kierowca zbiegł z miejsca wypadku, pozostawiając w samochodzie trzech pasażerów. Mężczyzna posiadał prawo jazdy dopiero od 8 miesięcy. Wcześniej uprawnienia zatrzymano mu za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Kierujący nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu drogowego i po pokonaniu łuku drogi zjechał z jezdni na prawe pobocze, a następnie na lewą stronę drogi, uderzając w drzewo - informuje oficer prasowy KPP w Iławie. - Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia, zostawiając w samochodzie trzech rannych pasażerów. Po kilku minutach został zatrzymany przez policjantów.

Pasażerowie: dwóch mężczyzn i kobieta zostali przetransportowani do szpitala w Iławie. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci pobrali 28 – latkowi krew do badania na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

fot. OSP w Suszu

472
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.