Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Tragiczny wypadek w Bełżcu

Do bardzo groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj rano, 7 września, około godziny 07:50 rano na drodze krajowej nr 17 (DK17) w Bełżcu (pow. tomaszowski, woj. lubelskie). 

Zderzyły sie tam trzy samochody - cysterna, laweta i trzy osobówki. Ze wstępnych informacji policji wiadomo, że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu cysterna najechał na tył lawety z przyczepą. W wyniku tego 33-letni kierujący lawetą stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku Subaru oraz w jadący z naprzeciwka pojazd marki Ligier. Cysterna przewróciła się i sunąc staranowała jadący z naprzeciwka pojazd marki Audi.

Niestety, w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby - 58-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta podróżujący pojazdem marki Ligier. Kolejne trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, w tym kierowca cysterny, 50-letni obywatel Ukrainy oraz kierujący Audi 20-latek i jego 43-letnia pasażerka.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
07:50
1162
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.