Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Śmiertelny wypadek w Wójcinie pod Opocznem

Pechowo zaczął się dzisiejszy poranek na drodze krajowej nr 74 (DK74) pod Opocznem (woj. łodzkie). Przed godziną 06:00 w miejscowości Wójcin (pow. opoczyński) zderzyły się trzy pojazdy - laweta, motocykl i samochód osobowy Toyota Avensis. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 44-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, na prostym odcinku drogi, pomimo zakazu, wyprzedzał ciąg pojazdów i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem osobowym marki Toyota, którym podróżowały 3 osoby. Po czołowym zderzeniu Toyota i motocykl zderzyły się z lawetą. Siła zderzenia była tak duża, że pojazdy zsunęły się do rowu. 

W wyniku wypadku dwie pasazerki Toyoty Avensis poniosły śmierć na miejscu. Motocyklista został przygnieciony przez lawetę, mimo natychmiastowej pomocy straży pożarnej, zmarł. Czwarty z uczestników wypadku, kierowca osobówki, trafił do szpitala. Kierowcy lawety nic powaznego sie nie stalo.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
06:00
630
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.