Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Cztery osoby dachowały w Audi

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku drogowym, który miał miejsce dizisiaj w nocy, 21 września, na terenie gminy Płośnica w miejscowości Przełęk (pow. działdowski, woj. warmińsko-mazurskie).

Policjanci wstępnie ustalili, że 18-letni kierowca Audi A4, mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze a następnie wywócił pojazd i zatrzymał się w rowie. Na skutek uderzenia pojazdu obrażeń ciała, w tym złamania obojczyka i ręki doznali pasażerowie audi, których karetki pogotowia przetransportowały na badania do szpitala w Działdowie. Pojazdem poruszały się cztery osoby: 18-letni kierowca i trzech mieszkańców powiatu nowomiejskiego w wieku 18, 18 i 19 lat. 

W wyniku wypadku pasażerowie Audi z obrażeniami ciała (w tym ze złamaniem obojczyka i ręki) zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie. Kierowca Audi był trzeźwy.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Model:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
00:00
475
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.