Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Kobieta zderzyła się z karetką w Brzozówce

W piątek, 5 kwietnia, około godziny 07:20 w miejscowości Brzozówka (pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie) doszło do kolizji drogowej. 

Karetka pogotowia marki Volkswagen Crafter, która na sygnale wiozła pacjentkę, jechała drogą krajową nr 10 (DK10) w stronę Torunia. W miejscowości Brzozówka na skrzyżowaniu z ulicą Lipową ambulans zderzył się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej samochodem marki BMW serii 3, którym kierowała 34-letnia kobieta. W zdarzeniu również brał udział osobowy Mercedes, który stał na tym samym pasie ruchu co pojazd uprzywilejowany. 

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Pacjentkę z karetki zabrał inny ambulans skierowany tam przez dyspozytora. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierująca bmw 34-latka została ukarany mandatem za nieprawidłowe włączanie się do ruchu.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
07:20
402
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.