Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe samochodów BMW

   

Znajdź wypadek drogowy z udziałem samochodów marki BMW. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe BMW 2018. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Poniedziałek Wielkanocny na drodze krajowej nr 19 (DK19) niedaleko Bielska Podlaskiego.
Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne - to wyniki wypadku, do którego doszło w minioną środę 10 kwietnia w miejscowości Błonie-Wieś na odcinku Sochaczew - Warszawa.
Dzisiaj w nocy w Janowie Lubelskim BMW wjechało na drzewo. W środku cztery osoby, kierowca pijany.
Tragicznie skończyła się jazda BMW dla 27-letniego mężczyzny. 10 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 560 (DW560) jego samochód uderzył w TIRa i rozpadł się na trzy części.
W Bliżynie 20-letni kierowca BMW 3 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Cztery osoby poszkodowane.
W Brzozówce kierująca BMW kobieta spowodowała zderzenie z karetką na sygnale.
Dwa samochody osobowe BMW i Citroen zderzyły się dzisiaj, 21 lutego, około godziny 15:00 w Chojnicach.
BMW oraz Opel Vectra czołowo zderzył się wczoraj, 7 wreśnia, na drodze krajowej nr 16 (DK16). Cztery osoby trafiły do szpitala.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 43
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.