Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Droga dk19. Wypadki drogowe na dk19

   

Droga DK19. Znajdź wypadek drogowy na dk19. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe na drodze DK19 2018. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Poniedziałek Wielkanocny na drodze krajowej nr 19 (DK19) niedaleko Bielska Podlaskiego.
Na drodze krajowej nr 19 (DK19) w miejscowości Lutcza dachował Peugeot Expert z dziećmi.
Na drodze krajowej nr 19 (DK19) w miejscowości Piliki (pow. bielski, woj. podlaskie) Mini Cooper zjechał z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo.
19 czerwca na skrzyżowaniu ulicy Nowodworskiej z obwodnicą Lubartowa zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy.
Samochód dosztawczy i dwa samochody osobowe zderzyły się w czwartek, 14 czerwca, na drodze krajowej nr 19 (DK19) w miejscowości Baryczka (pow. strzyżowski, woj. podkarpackie).
Wypadek drogowy na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 (DK19) i drogi wojewódzkiej nr 884 (DW884) w miejscowości Domaradz (pow. brzozowski, woj. podkarpackie).
1 czerwca na drodze krajowej nr 19 (DK19) na odcinku Janów Lubelski – Nisko Volkswagen uderzył w drzewo.
19-letni kierujący Audi A4 zginął na miejscu w wyniku zderzenia z TIRem na drodze krajowej nr 19 (DK19) w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński, woj. lubelskie). 
← Poprzednia Następna → 1 2
Items 1-8 of 9
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.