Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe samochodów Hyundai

   

Znajdź wypadek drogowy z udziałem samochodów marki Hyundai. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe Hyundai 2018. 

Śmiertelny wypadek w Kościelnej Wsi (trasa Kalisz – Pleszew) 28 września. Osobówką kierował Jarosław Wilner, szef Solidarności Wielkopolski Południowej, nie żyje.
Do niebezpiecznego wypadku drogowego doszło dzisiaj, 28 czerwca, wieczorem na drodze krajowej nr 32 (DK32) pod Poznaniem.
Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 302 (DW302) na odcinku Zbąszyń - Nowy Tomyśl 18 czerwca. Jeden z samochodów dachował.
Samochód dosztawczy i dwa samochody osobowe zderzyły się w czwartek, 14 czerwca, na drodze krajowej nr 19 (DK19) w miejscowości Baryczka (pow. strzyżowski, woj. podkarpackie).
63-letnia kobieta nie żyje po wypadku drogowym, do którego doszło 13 czerwca na ulicy Frysztackiej w Cieszynie (woj. śląskie).
11 czerwca Hyundai i30 wpadł w poślizg i zderzył się z barierkami na drodze ekspresowej S7. Jeden z podróżujących pojazdem trafił do szpitala.
Tragedia w miejscowości Wojkowice na Śląsku. Nie żyje kierowca Hyunda, kierowca którego wbił się w ścianę budynku.
Dzisiaj rano, 13 maja, na autostradzie A2 pod Nowym Tomyślem samochód osobowy marki Hyundai zderzył się z TIR-em. Jedna osoba zginęłą na miejscu, dwie osoby trafiły do szpitala.
← Poprzednia Następna → 1 2
Items 1-8 of 9
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.