Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe. Województwo małopolskie

   

Województwo małopolskie. Znajdź wypadek drogowy na terenie województwa małopolskiego. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe 2018. 

Audi A4 i Volkswagen Sharan zderzyły się 23 września rano w miejscowości Kryżlowa Wyżna.
Wypadek z udziałem Jelenia w Olszynach. Zwierzę wbiegło na drogę, zderzyło się z samochodem osobowym i dosłownie wpadło do auta.
23 sierpnia w Szaflarach podczas egzaminu na prawo jazdy 18-letnia kursantka wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy. Pociąg staranował samochód jazdy po tym, jak osobówka utknęłą na torowisku. 18-latka nie żyje. 62-letnii egzaminator nie odniosł obrażeń.
W miejscowości Cichawa (pow. wielicki, woj. małopolskie) młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do cieku wodnego.
19-letni kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 18-letni pasażer z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Kobieta spowodowała groźny wypadek na drodze wojewódzkiej 969 (DW969) w Zabrzeży (pow. nowosądecki, woj. małopolskie). Zderzyły się tam dwa auta osobowe i dostawczy bus.
16-letni mieszkaniec USA nie żyje po wypadku drogowym na drodze krajowej nr 7 (DK7) w miejscowości Jabłonka (pow. nowotarski, woj. małopolskie).
Ciągnik siodłowy z naczepą typu wywrotka zderzył się z samochodem Suzuki. Do zdarzenia doszło dzisiaj, 28 czerwca, na drodze wojewódzkiej nr 977 (DW977) w Gromniku (pow. tarnowski, woj. małopolskie).
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4
Items 1-8 of 31
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.