Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe: najechanie na tył

   

Znajdź wypadek drogowy typu najechanie na tył. Zdarzenia drogowe typu najechanie na tył z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe typu najechanie na tył 2018 w Polsce. Zobacz zdjęcia, czytaj aktualności z polskich dróg na temat " najechanie na tył".

W okolicach Brodziszewa kierująca VW kobieta wjechała w tył ciągnika rolniczego, odbiła się od niego i wpadła w jadacy z naprzeciwka TIR.
Groźny wypadek z udziałem Forda Mondeo i TIRa na DK1 w Koziegłowach (pow. myszkowski, woj. śląskie).
Kierowca samochodu dostawczego zmarł po tym, jak jego samochód wjechał w tył naczepy TIRa na drodze krajowej nr 1 (DK1).
Śmiertelny w skutkach wypadek drogowy na drodze krajowej nr 74 (DK74) niedaleko miejscowości Koliszowy (pow. konecki, woj. świętokrzyskie).
Na drodze ekspresowej S8 przy zjezdzie na Łyski dostawczy Renault wjechał w tył naczepy TIRa.
Kierowca Opla nie żyje po tym, jak jego samochód wjechał pod stojącą na poboczu drogi ciężarówkę.
2 auta osobowe i dostawczak zderzyły się wczoraj, 8 lipca, na drodze ekspresowej S7 niedaleko miejscowości Napierki (pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie).
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 33 (DK33) na Dolnym Śląsku koło Wilkanowa. Autobus wiozący pracowników z Czech najechał na tył ciągnika rolniczego.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 41
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.