Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe samochodów Skoda

   

Znajdź wypadek drogowy z udziałem samochodów marki Skoda. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe Skoda 2018. 

Groźny wypadek w Stężycy. Kierowca Skody został zakleszczony w swoim samochodzie.
Śmiertelny wypadek na drodze Mrągowo - Kętrzyn 27 września. Czołowo zderzyły się tam Peugeot i Skoda. Trzy osoby zginęły.
5 osób, w tym około 2-letnie dziecko nie żyją po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na obwodnicy Nysy 6 września.
Kierująca Audi kobieta wioząca trójkę dzieci spowodowała w miniony piątek groźny wypadek na Drogowej Trasie Średnicowej w Świętochłowicach (woj. śląskie).
Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 260 (DW260) koło Mielżyna. Czołowo zderzyły się tam Skoda i Peugeot.
Nietypowy wypadek w miejscowości Niewieścin (woj. kujawsko-pomorskie). Skoda Octavia wypadła z drogi, wjechała na teren cmentarza i zatrzymała się na grobach.
25 czerwca, na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Bykowce (pow. sanocki, woj. podkarpackie) kierowca Skody Octavia zjechał na przeciwny pas i zderzył się z Nissanem, którym podróżowały trzy osoby.
Droga krajowa nr 41 (DK41) pod Nysą na odcinku Wierzbięcice - Niwnica przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. 19 czerwca doszło tam do śmiertelnego wypadku drogowego. Nie żyje 19-latek.
← Poprzednia Następna → 1 2 3
Items 1-8 of 19
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.