Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe: śmiertelny wypadek

   

Znajdź wypadek drogowy typu śmiertelny wypadek. Zdarzenia drogowe typu śmiertelny wypadek z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe typu śmiertelny wypadek 2018 w Polsce. Zobacz zdjęcia, czytaj aktualności z polskich dróg na temat " śmiertelny wypadek".

Tragicznie skończyła się jazda dla 20-letniej kierującej VW. Na drodze Józefowo - Brześć Kujawski jej samochód wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę.
W miejscowości Pielgrzymowice Ford Focus zderzył się z Audi. Nie żyje 32-letnia kierująca Focusem, jej 5-letni synek walczy o życie.
Dwie osoby nie żyją po wypadku drogowym w Iłży, gdzie samochód osobowy marki Toyota zderzył się z TIRem. Kobieta wraz z małym dzieckiem trafili do szpitala.
Śmiertelny wypadek w Kościelnej Wsi (trasa Kalisz – Pleszew) 28 września. Osobówką kierował Jarosław Wilner, szef Solidarności Wielkopolski Południowej, nie żyje.
Kierowca samochodu dostawczego zmarł po tym, jak jego samochód wjechał w tył naczepy TIRa na drodze krajowej nr 1 (DK1).
Laweta, motocykl i samochód osobowy Toyota zderzyły się dzisiaj rano, 20 września, na drodze krajowej nr 74 (DK74) w miejscowości Wójcin pod Opocznem (woj. łódzkie).
Czołowe zderzenie Volkswagena Caddy i Audi w miejscowości Bogusław (pow. pleszewski, woj. wielkopolskie). 37-latek osierocił trójkę dzieci.
Poważny wypadek w Bełżcu na DK17. Zderzyły sie tam trzy samochody - cysterna, laweta i trzy osobówki.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 98
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.