Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe samochodów DAF

   

Znajdź wypadek drogowy z udziałem samochodów marki DAF. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe DAF 2018. 

Dwa Opla i ciężarówka DAF zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 728 (DW728) w województwie świętokrzyskim.
Tragicznie skończyła się jazda dla 20-letniej kierującej VW. Na drodze Józefowo - Brześć Kujawski jej samochód wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę.
Śmiertelny wypadek w Kościelnej Wsi (trasa Kalisz – Pleszew) 28 września. Osobówką kierował Jarosław Wilner, szef Solidarności Wielkopolski Południowej, nie żyje.
Kierowca Opla nie żyje po tym, jak jego samochód wjechał pod stojącą na poboczu drogi ciężarówkę.
Sobotni groźny wypadek drogowy z udziałem dwóch osobówek i ciężarówki na drodze krajowej nr 2 (DK2) w Tłuśćcu (pow. bialski, woj. lubelskie). Jeden z pojazdów stanął w płomieniach.
21 czerwca na trasie S7 od Ostródą doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dostawczaka, osobówki i dwóch ciężarówek.
Dramatyczne zdarzenie drogowe miało miejsce dziś, 14 czerwca, na wiadukcie w miejscowości Zawiercie (woj. śląskie). CIężarowy DAF, przewożący ciągnik rolniczy, zepchnął osobówkę z drogi.
21-letnia kierująca Toyotą doprowadziła do czołowego zderzenia z TIRem na DW615 pod Ciechanowem.
← Poprzednia Następna → 1 2
Items 1-8 of 10
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.