Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Kobieta jechała za szybko... dachowała

Jak informuje rzecznik prasowy KPP Sokołów Podlaski, wczoraj, 13 kwietnia, około godziny 7:20, w Emilianowie gminy Sokołów Podlaski, 21-letnia kierowca Renault, na mokrej jezdni straciła panowanie nad autem, zjechała na prawą stronę, a następnie jej auto odbiło i dachowało po lewej stronie drogi.

Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że kobieta jechała z dużą prędkością. To w połączeniu z niedługim stażem kierowania pojazdami i mokrą jezdnią dało taki właśnie efekt.

Świadkami tej szybkiej jazdy byli również policjanci drogówki, którzy chwilę wcześniej zostali wyprzedzeni na skrzyżowaniu. Jechali radiowozem nieoznakowanym, aby łatwiej wyłapywać piratów drogowych. Niedługo po wyprzedzeniu zauważyli jak rozpędzone auto dachuje.

Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Kobieta z niegroźnymi obrażeniami ciała została przewieziona karetką do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości. Kierująca była trzeźwa.


fot. KPP Sokołów Podlaski

378
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.