Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Pijany rozbił samochód o drzewo w Rogoźnie

Ponad dwa promile alkoholu miał we krwi 49-letni kierowca Forda, który w miniony poniedziałek, 21 listopada, około godziny 10:30 uderzył w drzewo na drodze prowadzoncej z Rogoźna do Marszewca (woj. wielkopolskie). Według relacji kierowców, którzy byli świadkami zdarzenia, mężczyzna przez kilka kilometrów jechał „wężykiem”, co jakiś czas zjeżdżając na przeciwny pas ruchu.

To właśnie w taki sposób doszło do wypadku. Na ulicy Wągrowieckiej amator jazdy na podwójnym gazie najpierw zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo, a następnie odbił się i wylądował na środku jezdni.

49-latek był tak pijany, że nie mógł o własnych siłach wyjść z rozbitego auta. Mężczyznę wyciągnęli z pojazdu druhowie z OSP Rogoźno i Pruśce.

- Ten człowiek dostał drugą szansę. Gdyby z naprzeciwka jechał w tym czasie jakiś samochód, najprawdopodobniej byłby to wypadek śmiertelny - skomentował poniedziałkowy wypadek jeden ze strażaków ochotników, biorący udział w akcji.

Pijany rozbił samochód o drzewo w Rogoźnie

Pijany rozbił samochód o drzewo w Rogoźnie

Pijany rozbił samochód o drzewo w Rogoźnie

fot. OSP Rogoźno

357
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.