Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

​Kolizja trzech aut koło Morakowa

23 listopada około godziny 14:40 doszło do zdarzenia drogowego koło miejscowości Morakowo (gmina Gołańcz, pow. wągrowiecki, woj. wielkopolskie).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Iveco 26-letni mieszkaniec Ryczywołu nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wyprzedzania, zjechał na lewy pas ruchu. Wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu z przeciwka kierowcy BMW. W wyniku tego kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia czołowego, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo, a w niego uderzył kierujący samochodem marki Peugeot, który jechał za nim w tym samym kierunku — poinformował oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Wszyscy kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Powodem wypadku mogła być mgła, która tego dnia ograniczała widoczność.

Policjanci za rażące naruszenie przepisów bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali kierującemu prawo jazdy, dodatkowo złożyli wniosek o ukaranie przez sąd.

Kolizja trzech aut koło Morakowa

Kolizja trzech aut koło Morakowa

Kolizja trzech aut koło Morakowa

fot. OSP Gołańcz

297
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.