Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Czarny kot przebiegł jej drogę

Wczoraj, 5 grudnia, w godzinach porannych czarny kot przyczynił się do zdarzenia drogowego w miejscowości Siostrzytów. Wbiegł na jezdnię wprost pod jadącego Citroena.

Jadący od strony Milejowa pojazd marki Citroen, kierowany przez 44-letnią mieszkankę gm. Fajsławice, na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault. Następnie uderzone auto zjechało na pobliski przystanek autobusowy i uderzyło w poruszającą się pieszo kobietę.

W wyniku wypadku kierujące autami kobiety i piesza trafiły do szpitala. Zarówno 44-letnia kierująca Citroenem, jak i 41-letnia kierująca Renault odniosły jedynie ogólne potłuczenia ciała. Natomiast 51-letnia piesza doznała urazu kręgosłupa. Jak potwierdził alkomat uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

W rozmowie z nimi okazało się, ze kierująca Citroenem wykonała nagły manewr skrętu na przeciwległy pas ruchu bo chciała uniknąć najechania na czarnego kota, który miał nagle wbiec na jezdnię.

Czarny kot przebiegł jej drogę

fot. Policja Lubelska
514
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.