Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Osobowy Peugeot przewrócił ciągnik na bok

Tragicznie rozpoczął się ten tydzień na drogach powiatu milickiego (woj. dolnośląskie). W poniedziałek 18 sierpnia w godzinach przedpołudniowych na drodze wewnętrznej należącej do Nadleśnictwa w Miliczu, potocznie nazywanej „dewizówką”, pomiędzy miejscowościami Łazy Wielkie – Pierstnica w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym śmierć na miejscu poniósł 54-letni traktorzysta.

Do wypadku doszło o godzinie 08:55. Osobowy Peugeot kierowany przez 47-letniego mieszkańca gminy Trzebnica zderzył się z ciągnikiem rolniczym prowadzonym przez 54-letniego mieszkańca gminy Krośnice, który wykonywał prace leśne. W wyniku bocznego zderzenia ciągnik przewrócił się na bok przygniatając kierującego nim traktorzystę, który poniósł śmierć na miejscu.
Wstępne czynności przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazały, że kierujący samochodem osobowym, który w wyniku wypadku nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy.

Osobowy Peugeot przewrócił ciągnik na dach

fot. KPP Milicz
Data zdarzenia:
07:55
274
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.