Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Jeżowe. 18-latek rozbił BMW na drzewie

Wczorajszej nocy, 12 listopada o godzinie 01:19, w Jeżowem - Okolisku (pow. nizański. woj. podkarpackie) doszło do zderzenia osobowego BMW z drzewem. Do zdarzenia doszło około 200 metrów od skrzyżowania z drogą krajową nr 19 (DK19). 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochodem podróżowało pięć osób. Kierowca zatrzymał się w pobliżu skrzyżowania. Trzy osoby wysiadły z pojazdu. W BMW został kierowca i pasażer, który zaproponował, że zawróci samochodem. Mężczyźni się przesiedli. Za kierownicą BMW usiadł 18-latek z Nowosielca, który wracając po zostawionych pasażerów, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Aby uwolnić mężczyzn, strażacy musieli rozcinać karoserię samochodu. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna, który jako pierwszy kierował pojazdem był trzeźwy. Od 18-latka została pobrana krew do badań.
Data zdarzenia:
02:19
836
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
gość
13:01
BMW i wszystko jasne
kierowca
21:29
Jeszcze za młody, aby kierować takim samochodem. Efekt widzimy na zdjęciach ) A takie ładne auto było…
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.