Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Bus z pasażerami przewrócił się w Bolesławiu

Ten wypadek miał miejsce jeszcze w zeszłym miesiącu czyli 30 listopada, ale olkuska policja o nim poinformowała dopiero dzisiaj. Do zdarzenia doszło w czwartek 30 listopada o godzinie 22:30 na ulicy Głównej w Bolesławiu (pow. olkuski, woj. małopolskie). 

Policja wstępnie ustaliła, że kierowca busa marki Mercedes Sprinter na łuku drogi wpadł w poślizg po czym doszło do przewrócenia pojazdu z pasażerami na bok. 

Ale nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Na profilu facebookowym Champion Pomoc Drogowa znajduje się taki komunikat: "Poszukiwany sprawca wczorajszego wypadku z miejscowosci Bolesław ul.głównej z godz.22.25 na wyskosci dworku nieznany sprawca z niewiadomych przyczyn zjechal na przeciwlegly pas ruchu zajezdzajac droge busowi ktory przewozil ludzi, kierowca busa chcacy ominac pojazd sprawcy zaczol hamowac i niestety z warunków pogodowych wpadl w poslizg uderzyl w drzewo i przewrocil sie na bok. Po czym sprawca nie zatrzymujac sie odjechal z miejsca zdarzenia. Jesli ktoś widzial badz ktos wie coś na temat tego zderzenia prosimy o kontakt z najblisza Policją badz z nami!!"

Łącznie w busie podróżowało 14 osób. Kilku pasażerów Mercedesa zostało przetransportowanych do szpitali.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Ulica:
Główna
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
23:30
490
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.