Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Tragiczne zderzenie Jeepa ze Skodą

We wtorek, 23 stycznia, około godziny 11:30 w miejscowości Świątniki Małe w gminie Mieleszyn (pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca pojazdu marki Jeep Cherokee, 43-letni mieszkaniec miejscowości Radomsko, jadąc od strony Modliszewka w kierunku Kłecka na oznakowanym skrzyżowaniu zderzył się z kierującym samochodem osobowym marki Skoda Fabia, którym kierował 64-letni mieszkaniec Gniezna, jadący od strony Mieleszyna w kierunku Gniezna. Po zderzeniu pojazdy przemieściły się na pole uprawne, gdzie Skoda dachowała. 

Kierujący Skodą pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej najpierw przez strażaków, a następnie przybyłego na miejsce lekarza zmarł. Pasażerka Skody z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Gnieźnie. Kierowca Jeepa nie odniósł obrażeń. 

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego był trzeźwy. Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Model:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
12:30
497
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.