Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Autobus zderzył się z ciężarówką. Oba samochody zapaliły się

Wczoraj, 27 maja, o godzinie 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 507 (DW507) miał miejsce bardzo poważny wypadek drogowy z udziałem autokaru i ciężarówki. 

Do zdarzenia doszło w okolicy miejscowości Cieszęta (pow. braniewski, woj. warmińsko-mazurskie). Policja wstępnie ustaliła, że 35-letni kierowca ciężarówki znajdując się na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w autobus rejsowy relacji Pieniężno - Olsztyn, którym podróżowało 22 pasażerów. Chwilę po zderzeniu oba samochody zapaliły się. 

Na szczęście, wszyscy podróżujący zdążyli opuścić pojazdy. Na miejscu pomocy medycznej udzielono 10 poszkodowanym, 6 osób natomiast zostało przetransportowanych do szpitala. Kierowca ciężarówki doznał najpoważniejszych obrażeń, do szpitala przetransportował go śmigłowiec LPR. Na chwilę obecną w szpitalu przebywają 2 osoby. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
16:00
398
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.