Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Biadaczu. Przyczepa z koniem wpadła do rowu

Do nietypowego wypadku drogowego doszło wczoraj, 3 lipca, o godzinie 14:35 na drodze krajowej nr 42 (DK42) w okolicach miejscowości Biadacz (pow. opolski, woj. opolskie). 

Na odcinku trasy Biadacz - Gorzów Śląski kierujący ciężarówką obywatel Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu terenowego i wjechał w tył przyczepy, w której przewożony był koń. Na skutek zderzenia przyczepa wraz ze zwierzęciem przewróciła się i wpadła do przydrożnego rowu. Koń został uwięziony w przyczepie. Przybyły na miejsce weterynarz podał koniowi leki uspokajające, by strażacy mogli uwolnić zakleszczone zwierzę z przewróconej przyczepy. 

Konia udało się bezpiecznie uwolnić. Na szczęście zwierzę w bardzo dobrym stanie wróciło do gospodarstwa. Nikt inny w wyniku tego zdarzenia nie ucierpiał.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
14:35
629
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.