Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Gowarczów. Wypadek w woj. świętokrzyskim. Trzy osoby w szpitalu

We wtorek, 19 lutego, około godziny 09:00 rano w województwie świętokrzyskim doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem ciężarówki i dwóch samochodów osobowych. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drógi Kurzacze – Bernów z drogą wojewódzką 728 (DW728) w gminie Gowarczów (pow. konecki). 

Z ustaleń policji wynika, że samochód ciężarowy marki DAF jechał drogą wojewódzką 728 od strony Kamiennej Woli w kierunku Gowarczowa. Za ciężarówką poruszał się Opel Combo, kierowany przez 27-latka. Tuż przed skrzyżowaniem Kurzacze - Bernów kierowca Opla zaczął wyprzedzać ciężarówkę. W tym samym czasie na skrzyżowanie wjechał Opel Corsa, którym kierowała 41-letnia kobieta. 

W wyniku tego manewru Ople zderzyły się czołowo, następnie Opel Corsa uderzył w bok ciężarówki. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
10:00
638
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.