Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Dwie osoby nie żyją, a dwie są ranne po wypadku trzech samochodów pod Kościerzyną

Wczoraj wieczorem, 12 kwietnia, na drodze wojewódzkiej 214 relacji Kościerzyna - Stara Kiszewa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak informuje kościerska policja, do wypadku doszło w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Wielkiego Klincza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca Passata wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się czołowo z jadącym od strony Starej Kiszewy samochodem ciężarowym marki DAF. W wyniku tego zderzenia pojazdy wyniosło na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyły się z Nissanem.

Wskutek wypadku ucierpiały cztery osoby podróżujące Volkswagenem Passatem. Poszkodowani to mieszkańcy powiatu starogardzkiego. Na miejscu zginęła 18-letnia pasażerka Passata. 23-letni kierowca tego auta w stanie agonalnym został przewieziony do szpitala w Kościerzynie, gdzie po kilku godzinach zmarł. Niespełna 2-letni chłopczyk w stanie krytycznym oraz 15-letnia pasażerka z urazem jamy brzusznej i kręgosłupa zostali przetransportowani śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

fot. Kościerska policja

401
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.