Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe. Województwo mazowieckie

   

Wypadki drogowe, mazowieckie województwo. Znajdź wypadek drogowy na terenie województwa mazowieckiego. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe 2018. 

Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne - to wyniki wypadku, do którego doszło w minioną środę 10 kwietnia w miejscowości Błonie-Wieś na odcinku Sochaczew - Warszawa.
Dwie osoby nie żyją po wypadku drogowym w Iłży, gdzie samochód osobowy marki Toyota zderzył się z TIRem. Kobieta wraz z małym dzieckiem trafili do szpitala.
Wypadek w miejscowości Ołdakowizna. Osobówka wypadła z drogi i dachowała.
Kierowca ciężarówki MAN zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Audi. Kierująca Audi trafiła do szpitala.
61-letnia kobieta nie żyje po zderzeniu Fiata Cinquecento z dostawczym Renault Master.
Do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Strzyżewie 13 lipca na drodze wojewódzkiej nr 580 (DW580).
18-letni kierowca Volkswagena Passat został poszkodowany w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 7 (DK7) w Uniszkach Zawadzkich.
29 czerwca samochód osobowy zderzył się z autem drogowców na ulicy Kolejowej w Łomiankach. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 34
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.