Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe. Województwo śląskie

   

Województwo śląskie. Znajdź wypadek drogowy na terenie województwa śląskiego. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe 2018. 

W miejscowości Pielgrzymowice Ford Focus zderzył się z Audi. Nie żyje 32-letnia kierująca Focusem, jej 5-letni synek walczy o życie.
Dwie ciężarówki zderzyły się dzisiaj rano, 12 grudnia, na drodze krajowej nr 78 (DK78) w Porębie. Kilkadziesiąt minut później kierująca Oplem kobieta potrąciła policjanta obsługującego to zdarzenie drogowe.
Groźny wypadek z udziałem Forda Mondeo i TIRa na DK1 w Koziegłowach (pow. myszkowski, woj. śląskie).
Kierowca samochodu dostawczego zmarł po tym, jak jego samochód wjechał w tył naczepy TIRa na drodze krajowej nr 1 (DK1).
Kierująca Audi kobieta wioząca trójkę dzieci spowodowała w miniony piątek groźny wypadek na Drogowej Trasie Średnicowej w Świętochłowicach (woj. śląskie).
W niedzielę, 5 sierpnia, rano kierowca Audi wyleciał z drogi i uderzył w ścianę sklepu.
Ciężarowa Scania oraz Peugeot zderzyły się w czwartek 19 lipca na drodze krajowej nr 1 (DK1) koło miejscowości Zabijak (pow. myszkowski, woj. śląskie).
20-letni kierujący Volkswagenem Bora dachował wczoraj w nocy na drodze krajowej nr 1 (DK1).
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 39
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.