Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe: śmiertelny wypadek

   

Znajdź wypadek drogowy typu śmiertelny wypadek. Zdarzenia drogowe typu śmiertelny wypadek z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe typu śmiertelny wypadek 2018 w Polsce. Zobacz zdjęcia, czytaj aktualności z polskich dróg na temat " śmiertelny wypadek".

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Poniedziałek Wielkanocny na drodze krajowej nr 19 (DK19) niedaleko Bielska Podlaskiego.
Pasażer Daewoo Tico nie żyje po wypadku w Mariankach 24 kwietnia.
W miejscowości Bałdowo pod Tczewem kierowca Renault uderzył w przydrożne drzewo, po czym samochód zapalił się.
Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne - to wyniki wypadku, do którego doszło w minioną środę 10 kwietnia w miejscowości Błonie-Wieś na odcinku Sochaczew - Warszawa.
Na trasie Nakomiady - Kętrzyn kierowca Mitsubishi Carisma zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje pasażer osobówki.
Tragicznie skończyła się jazda BMW dla 27-letniego mężczyzny. 10 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 560 (DW560) jego samochód uderzył w TIRa i rozpadł się na trzy części.
W sobotę, 6 kwietnia, na drodze wojewódzkiej nr 296 (DW296) w Zgorzelcu miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy.
Tragicznie skończyła się jazda dla 20-letniej kierującej VW. Na drodze Józefowo - Brześć Kujawski jej samochód wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4 Ostatnia
Items 1-8 of 105
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.