Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki drogowe samochodów Toyota

   

Znajdź wypadek drogowy z udziałem samochodów marki Toyota. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe Toyota 2018. 

Dwie osoby nie żyją po wypadku drogowym w Iłży, gdzie samochód osobowy marki Toyota zderzył się z TIRem. Kobieta wraz z małym dzieckiem trafili do szpitala.
Trzy samochody osobowe zderzyły się wczoraj, 27 wrześńia, w Posadzie Górnej. W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby.
Laweta, motocykl i samochód osobowy Toyota zderzyły się dzisiaj rano, 20 września, na drodze krajowej nr 74 (DK74) w miejscowości Wójcin pod Opocznem (woj. łódzkie).
Poważny wypadek w Pawłowie. 20-letni kierowca Toyoty zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z samochodem Renault.
Kierowca dostawczaka spowodował wypadek na drodze krajowej nr 48 (DK48) w miejscowości Zosin (pow. rycki, woj. lubelskie).
Dzisiaj , 14 czerwca, rano około godziny 05:00 doszło do wypadku w miejscowości Puszczykowo (pow. poznański, woj. wielkopolskie).
63-letnia kobieta nie żyje po wypadku drogowym, do którego doszło 13 czerwca na ulicy Frysztackiej w Cieszynie (woj. śląskie).
W miejscowości Hutki Toyota uderzyła w przydrożne drzewo. Czwórka młodych ludzi w wieku 17 i 18 lat trafiła do szpitala. 18-letni kierowca Toyoty niespełna miesiąc temu zdobył prawo jazdy. Już je stracił.
← Poprzednia Następna → 1 2
Items 1-8 of 16
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.