Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Wypadki, kujawsko-pomorskie

   

Wypadki, kujawsko-pomorskie województwo. Znajdź wypadek drogowy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zdarzenia drogowe z dzisiaj, z wczoraj. Wypadki samochodowe

Pasażer Daewoo Tico nie żyje po wypadku w Mariankach 24 kwietnia.
Wypadek w miejscowości Zieleń w woj. kujawsko-pomorskiem. Kierująca Peugeotem kobieta na łuku drogi wpadła do rowu, trafiła do szpitala.
Tragicznie skończyła się jazda BMW dla 27-letniego mężczyzny. 10 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 560 (DW560) jego samochód uderzył w TIRa i rozpadł się na trzy części.
W Brzozówce kierująca BMW kobieta spowodowała zderzenie z karetką na sygnale.
Ford Fiesta i Opel Meriva zderzyły się w niedzielę, 7 kwietnia, w Mogilnie.
Tragicznie skończyła się jazda dla 20-letniej kierującej VW. Na drodze Józefowo - Brześć Kujawski jej samochód wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę.
BMW oraz Opel Vectra czołowo zderzył się wczoraj, 7 wreśnia, na drodze krajowej nr 16 (DK16). Cztery osoby trafiły do szpitala.
Nieodpowiedzialny kierowca Mazdy wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy tuż przed jadącym pociągiem. Cztery osoby cudem przeżyły.
← Poprzednia Następna → 1 2 3 4
Items 1-8 of 27
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.