Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

RSS

Pijani

Kompletnie pijany mieszkaniec powiatu łęczyńskiego rozbił "pożyczony" bez wiedzy kolegi Volkswagen Polo.
19-letni kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 18-letni pasażer z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Nietrzeźwy 21-laetni kierowca Lexusa zjechał z drogi i uderzył w słup łamiąc go i zrywając trakcję elektryczną.
Pijany kierowca Audi wiózł syna na pociąg, tak śpieszył się na stację kolejową, że w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, zjehcał z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Wyrwany z auta silnik upadł kilka metrów od pojazdu.
18 czerwca pijany kierowca bez uprawnień spowodował wypadek w miejscowości Srogów Dolny (pow. sanocki, woj. podkarpackie).
W miejscowości Brzostowa Góra (pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie) pijany kierowca BMW uderzył w ścianę domu mieszkalnego i oddalił się z miejsca zdarzenia.
W sobotę, 2 czerwca, na trasie Klutajny – Tolniki Wielkie pijany kierujący Oplem doprowadził do zderzenia z drzewem. 17-letnia pasażerka Opla z obrażeniami ciała została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala.
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca Skody który spowodował kolizję w Świerzowej Polskiej (pow. krośnieński, woj. podkarpackie).
← Poprzednia Następna → 1 2
Items 1-8 of 12
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.